Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2134
Stary 13.04.2014, 08:30
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem zwolennikiem Smudy pewnie gdyby nie on to pewnie byśmy siedzieli na dole tabeli i bili się o utrzymanie .
Nooo Smuda to taki spec, że w ciągu jednego okresu przygotowań z drużyny, która u siebie wszystko wygrywa zrobił drużynę która wszędzie wszystko przegrywa, oczywiście niezwykle pechowo.

Gdyby nie on to gralibyśmy w piłkę a nie w pokera. Kolego zwolenniku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując