brylant17 napisał(a):

|
Ja jestem zwolennikiem Smudy pewnie gdyby nie on to pewnie byśmy siedzieli na dole tabeli i bili się o utrzymanie .
|
Nooo Smuda to taki spec, że w ciągu jednego okresu przygotowań z drużyny, która u siebie wszystko wygrywa zrobił drużynę która wszędzie wszystko przegrywa, oczywiście niezwykle pechowo.
Gdyby nie on to gralibyśmy w piłkę a nie w pokera. Kolego zwolenniku.