Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2132
Stary 13.04.2014, 08:21
Panowie to utrzymaliśmy się ? Bo przecież trzech punktów nie ma.

Zwyczajnie, ludzie pokazujący się na stadionie legitymizują tą parodię. To jest sport?

A Smuda pasuje do tego śmierdzącego łajna jak ulał. Niech nieświadomi się cieszą, wyniki są dalej ponad stan... a Wisla została wyciągnięta z marazmu Buchachacha
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując