|
Panowie to utrzymaliśmy się ? Bo przecież trzech punktów nie ma.
Zwyczajnie, ludzie pokazujący się na stadionie legitymizują tą parodię. To jest sport?
A Smuda pasuje do tego śmierdzącego łajna jak ulał. Niech nieświadomi się cieszą, wyniki są dalej ponad stan... a Wisla została wyciągnięta z marazmu Buchachacha
|