Cytat:
- Pracujemy w trudnych warunkach, ale ja sam wiedziałem o tym już w czerwcu. Pamięta wasze wypowiedzi sprzed sezonu: "Trzeba walczyć, żeby się utrzymać w tej ciężkiej sytuacji." Jest ciężko. Klub potrzebuje każdego grosika - tłumaczył Franz.
- Tym bardziej szkoda, że tak mało kibiców było. Wiadomo, że jak drużyna przegra trzy mecze z rzędu, to każdy myśli: "Nie będę przychodził, bo nie ma na kogo patrzyć." Ale żeby ratować klub, to kibice muszą nam pomóc - apeluje do fanów Smuda. - Każda złotówka teraz jest dla tego klubu czymś arcyważnym. Dlatego szkoda, że nie przyszło więcej kibiców, przydałby się lepszy doping.
|
Proponuję zrzutkę na jakiegoś lekarza bo widać że gość odleciał kompletnie