Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2125
Stary 12.04.2014, 23:57
A nie uważasz, że może lepiej by było posadzić Brożka na ławkę na 2 mecze żeby się wykurował a w tym czasie na boisko wpuścić Klarica, który dzisiaj zaprezentował się całkiem okay ? Tak to zostawił Brożka, który sabotuje i pozoruje grę i jest / był absolutnie bezproduktywny.
Odpowiedz cytując