|
A nie uważasz, że może lepiej by było posadzić Brożka na ławkę na 2 mecze żeby się wykurował a w tym czasie na boisko wpuścić Klarica, który dzisiaj zaprezentował się całkiem okay ? Tak to zostawił Brożka, który sabotuje i pozoruje grę i jest / był absolutnie bezproduktywny.
|