|
każde jego tłumaczenie po porażce z pseudopiłkarzami z Widzewa, Podbeskidzia i Zagłębia jest coraz bardziej groteskowe. Zasłanie się brakiem składu jakby co najmniej Widzew miał skład albo Podbeskidzie. Zaraz wyjdzie, że nie ma kim grać, a Gargułą,m Stilić, Brożek i Głowacki to piłkarze w naszej lidze anonimowi. Jesteśmy na dziś NAJGORSZĄ drużyną w ekstraklasie. Ani przygotowania siłowego, ani taktycznego, ani mentalnego, ani piłkarskiego, technicznego. Winę za ten stan rzeczy powinien wziąć na siebie trener. Dla mnie możliwe są trzy przyczyny takiego stanu rzeczy: 1. przygotowania zimowe przeprowadzone przez trenera-dyletanta zapatrzonego we własny warsztat 2. piłkarze Wisły grający przeciwko trenerowi chcą go zwolnić wynikami 3. Odgórny nakaz nie wchodzenia do pucharów. Tak czy siak - wstyd, kabaret, kompromitacja i pośmiewisko.
Do what you mean and mean what you do.
|