Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4813
Stary 12.04.2014, 20:53
element napisał(a):Wyświetl post
No jak? Misiek broni piłkarzom Wisły wygrywać mecze?
Parma była 16 lat temu, zejdzcie na ziemię. Nikt piłkarzom Wisły nie zakazywał wygrywać meczów z Karabachami i Leviadami czy frajersko przegrywać z Panathinaikosami.
Zostawmy Miśka w spokoju. Powiedzmy, że nieszczęśliwy zbieg okoliczności spowodował, że Wisła została wykluczona z walki o Ligę Mistrzów gdy miała najlepszy okres w ostatnim ćwierćwieczu. Uważam, że Wisła wtedy miała pakę nawet lepszą, a przynajmniej bardziej zdeterminowaną niż w sezonie 2001/2002.
Cóż kolejny pech, a raczej zrządzenie losu, że w kolejnych eliminacjach do LM wylosowaliśmy BARCELONĘ.
W meczu z Anderlechtem natomiast brakło Kamila Kosowskiego, który stanowił motor napędowy Wisły. Co by było gdyby wtedy grał Kamil? By sobie uzmysłowić ile znaczył Kosowski dla tego zespołu wystarczy odjąć wszystkie gole i asysty kosy w meczu z Schalke. Bo wątpię by Zieńczuk kupiony na miejsce Kosy czy Łobodziński byli w stanie coś takiego zagrać. Najwyraźniej LM nigdy nie była nam pisana.



Karabach, Levadia owszem bolały, ale należy przypomnieć, że to już nie była super Wisła, tylko mieszanka zawodników średnich i przeciętnych, że przypomnę składy:

Z Karabachem:
Milan Jovanic - Erik Cikos, Mateusz Kowalski, Junior Diaz, Piotr Brożek - Patryk Małecki (79-Wojciech Łobodziński), Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak (46-Cezary Wilk), Dragan Paljic (46-Paweł Brożek) - Maciej Żurawski, Rafał Boguski.

Z Levadią:
Mariusz Pawełek - Piotr Brożek, Arakdiusz Głowacki, Marcelo, Junior Diaz - Patryk Małecki, Radosław Sobolewski, Tomas Jirsak, Andraz Kirm - Paweł Brożek, Piotr Ćwielong (73-Wojciech Łobodziński).


Ewidentny brak SKRZYDEŁ Ale w porównaniu do tego co teraz mamy to i tak super skład
Odpowiedz cytując