Adenalix napisał(a):

|
Dla mnie ten mecz śmierdzi... ten karny Guły strzelony metr obok... tak bardzo nie chce mi się wierzyć, że nasi kopacze grają gorzej od naszych własnych rezerw, że szukam przyczyn pozasportowych.
|
W ZSRR wielu skazańców tak wierzyło w Stalina, ze jak ich rozstrzeliwano z jego rozkazu to krzyczeli : Niech żyje Stalin !. Tak samo niektórzy będą wierzyc do końca w Smudę, nawet wtedy gdy będzie nas spuszczał do I ligi w następnym sezonie.