Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4809
Stary 12.04.2014, 20:25
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Brawa


Na stadionie spokój,bo prawie nikogo nie ma

cisza,atmosfera gdzie rodzina moze zjesc hamburgery i zrobic fotke,wprost idylla

nikt nie klnie,nikt nic nie spiewa,nawet hymnu na zakonczenie

to jest prawdziwa droga ruchu kibicowskiego,nowy poziom dopingowania


ZADOWOLENI?
Ja tam słyszałem gromkie "wypierdalaj" lecące w strone Dudki. Zastanawia mnie dlaczego konsumenci chociaż ich- tzm kibiców z Bielska za to nie wygwizdali.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując