Wojtas napisał(a):

Brawa
Na stadionie spokój,bo prawie nikogo nie ma
cisza,atmosfera gdzie rodzina moze zjesc hamburgery i zrobic fotke,wprost idylla
nikt nie klnie,nikt nic nie spiewa,nawet hymnu na zakonczenie
to jest prawdziwa droga ruchu kibicowskiego,nowy poziom dopingowania
ZADOWOLENI?
|
Ja tam słyszałem gromkie "wypierdalaj" lecące w strone Dudki. Zastanawia mnie dlaczego konsumenci chociaż ich- tzm kibiców z Bielska za to nie wygwizdali.