Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 12.04.2014, 20:14
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Zostawić Miśkiewicza,Głowe,Chrapka i Stilica reszta sajonara wraz z łysym.Dzisiaj piłkarze pajacyki udowodnili,że nie zasługują nosić Białej Gwiazdy na piersi.Dudka mistrz brawo!!!


pasiaste damy grupie spadkowej YEAH!!
Pomimo tego co niedawno pisałem o Szewczyku, to dziś szarpnął na + w moim mniemaniu. W obecnej sytuacji gdy nie gramy o nic (no chyba tylko o to, żeby bardziej się nie kompromitować) ktoś z dwójki Guła/Stilic powinien usiąść na ławce, Chrapka przesunąć do środka, bo na skrzydło to on się nie nadaję, a na bok wystawiać Szewczyka.
Zdecydowanie najbardziej w tym wszystkim szkoda Głowackiego, bo pewnie w tym sezonie już go nie zobaczymy. Najlepszy na boisku zdecydowanie Misiek, który mam nadzieje zamknął usta wszystkim znaFcom, którzy obrzucali go błotem po meczu z Zagłębiem. O zgrozo drugi najlepszy na boisku to Burliga, więc to tylko pokazuje w jakiej formie są piłkarze.
Dziwi mnie jedno. Klaric przez całą rundę nie nadawał się żeby wchodzić na pare/parenaście minut, a dziś jednak już się nadawał. PARODIA
Odpowiedz cytując