Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4806
Stary 12.04.2014, 19:42
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Nie dopisali ? 5700 jak to sympatycznie określiłeś "parówkożerców" na Podbeskidzie plus C z około 5000 daje ponad 10000, co jest raczej normalnym wynikiem w naszym przypadku
Sorry, ale chyba nawet najwięksi zwolennicy antybojkotu nie uwierzą, że dzisiaj byla taka frekwencja..
Odpowiedz cytując