rabi86 napisał(a):

|
Nie dopisali ? 5700 jak to sympatycznie określiłeś "parówkożerców" na Podbeskidzie plus C z około 5000 daje ponad 10000, co jest raczej normalnym wynikiem w naszym przypadku
|
Sorry, ale chyba nawet najwięksi zwolennicy antybojkotu nie uwierzą, że dzisiaj byla taka frekwencja..