Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie, 12 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
47
12.04.2014, 19:28
dzięki Jacusiowi znowu cofnęlliśmy się kilka lat wstecz. Dziękuję za taką politykę prowadzenia klubu. Brak kibiców, brak drużyny, brak wszystkiego.
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi