Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 12.04.2014, 19:28
dzięki Jacusiowi znowu cofnęlliśmy się kilka lat wstecz. Dziękuję za taką politykę prowadzenia klubu. Brak kibiców, brak drużyny, brak wszystkiego.
Odpowiedz cytując