Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie, 12 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
kasiarz
Member
Od: 09.2006
Offline
#
46
12.04.2014, 19:26
Przed meczem Smuda mówił, że ma problem bo na ławce pięciu 3-ligowców.Ale niestety na boisku mieliśmy przynajmniej 6 kolejnych niestety.
Trudne czasy nastały.
kasiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kasiarz
Znajdź inne posty napisane przez kasiarz