Wyświetl pojedynczy post
kasiarz
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 12.04.2014, 19:26
Przed meczem Smuda mówił, że ma problem bo na ławce pięciu 3-ligowców.Ale niestety na boisku mieliśmy przynajmniej 6 kolejnych niestety.
Trudne czasy nastały.
Odpowiedz cytując