Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 12.04.2014, 19:24
To nie był mecz tylko wizyta u fryzjera.
Sprzedajne ******,w chuja to sobie możecie robić chyba tylko dzieci na trybunach.
No i Garguła z karnym

Piłkarsko to nie ma co tego widowiska oceniać.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 12.04.2014 o godz. 19:30.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując