Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie, 12 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
45
12.04.2014, 19:24
To nie był mecz tylko wizyta u fryzjera.
Sprzedajne ******,w chuja to sobie możecie robić chyba tylko dzieci na trybunach.
No i Garguła z karnym
Piłkarsko to nie ma co tego widowiska oceniać.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 12.04.2014 o godz. 19:30.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat