Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4797
Stary 12.04.2014, 18:49
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to patrząc się dzisiaj na stadion to trzeba będzie BARDZO dużo czasu. Parówkożercy nie dopisali
Nie dopisali ? 5700 jak to sympatycznie określiłeś "parówkożerców" na Podbeskidzie plus C z około 5000 daje ponad 10000, co jest raczej normalnym wynikiem w naszym przypadku
Odpowiedz cytując