Gwiaździsty napisał(a):

No to patrząc się dzisiaj na stadion to trzeba będzie BARDZO dużo czasu. Parówkożercy nie dopisali
|
Nie dopisali ? 5700 jak to sympatycznie określiłeś "parówkożerców" na Podbeskidzie plus C z około 5000 daje ponad 10000, co jest raczej normalnym wynikiem w naszym przypadku