Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4796
Stary 12.04.2014, 18:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Też nie sądzę, żeby frekwencja była olbrzymia.

Do zbudowania sensownej frekwencji trzeba spoooro czasu i działań marketingowych.

J
No to patrząc się dzisiaj na stadion to trzeba będzie BARDZO dużo czasu. Parówkożercy nie dopisali
Odpowiedz cytując