element napisał(a):

I nawet taka paka nie poradziła sobie z Parmą.
My nie przeszliśmy dalej dlatego, że ktoś rzucił nożem na murawę, tylko dlatego, że piłkarze Wisły byli słabsi w dwumeczu z Parmą i odpadli.
|
To po cholere piszesz te bzdury, a za chwile je usuwasz

?
Nie chodzi o odpadnięcie z Parmą, tylko o roczny zakaz w kolejnych rozgrywkach. Zresztą, nie ma co tłumaczyć, skoro tego nie kumasz