Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4791
Stary 12.04.2014, 15:18
element napisał(a):Wyświetl post
I nawet taka paka nie poradziła sobie z Parmą.
My nie przeszliśmy dalej dlatego, że ktoś rzucił nożem na murawę, tylko dlatego, że piłkarze Wisły byli słabsi w dwumeczu z Parmą i odpadli.
To po cholere piszesz te bzdury, a za chwile je usuwasz?

Nie chodzi o odpadnięcie z Parmą, tylko o roczny zakaz w kolejnych rozgrywkach. Zresztą, nie ma co tłumaczyć, skoro tego nie kumasz
Ostatnio edytowane przez La Furia Dell' Est : 12.04.2014 o godz. 15:21.
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
Odpowiedz cytując