Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4785
Stary 12.04.2014, 14:51
Tym, którzy myślą że Cupiał żyje sobie w nieświadomości polecam przypomnieć sobie pewne nazwiska, ich wyczyny i ich koniec.
Kłos, Majdan, Kosowski.
Następnie polecam sobie przypomnieć (a w przypadku niektórych mam wrażenie doczytać historię) pseudonim Misiek. Dla niektórych już wręcz bohater, dla Cupiała największy hamulec w jego równie wymarzonej jak i wirtualnej drodze do LM. Złóżmy sobie do kupy okres kiedy w kręgach Skwk następuje "wybielanie" tejże postaci z okresem kiedy ze strony klubu pojawiają się najcięższe działa skierowane w ultrasów.

Cupiał nie wybacza. Kiedyś faktycznie stawał po stronie kibiców. Teraz nic na to nie wskazuje.

Nie wiem czy tak na pewno jest. To jest taka luźna spekulacja bez żadnych podtekstów.
Odpowiedz cytując