|
To nie jest anonimowy donos tylko list otwarty opublikowany szerszemu gronu.
Cupiał o wielu rzeczach po prostu nie wie. I nie wie o co kibicom Wisły tak na prawdę chodzi. Bednarz mu zdał relację, ale rzecz jasna sfałszowaną.
Bednarz ma za sobą parę gazet i stacji radiowych, które sprytnie nakręcają całą sprawę przedstawiając raz za razem nas kibiców Wisły w najgorszym świetle wyzywając od bandytów po terrorystów. Cupiał będąc gdzieś w Holandii w sprawach biznesowych coś poczyta, posłucha i na tego typu informacjach może się opierać. A jest to tylko wersja Bednarza, nie zna wersji kibiców Wisły.
Dlatego ten list ma też na celu zrozumienia naszej reakcji przez Cupiała i wyjaśnienia mu kilku spraw w skrócie.
Przykład pierwszy z brzegu - powyższy news Gazety Wyborczej, która za nim przelała na swoją stronę treść listu otwartego SKWK musiała wpierw wtrącić 3 grosze od siebie czyli "kibole i zamach terrorystyczny" - w ramach wstępu, dopiero potem grzecznie zaprosili do zapoznania się z treścią listu otwartego.
Z Bednarzem nie będzie już żadnych wspólnych mianowników.
Ten gość jest skończony.
Ostatnio edytowane przez element : 12.04.2014 o godz. 14:29.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|