Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 14. Wiosna 2014.
Wyświetl pojedynczy post
Fifiorek
Senior Member
Od: 10.2008
Offline
#
2083
12.04.2014, 13:04
Wisła Kraków - Podbeskidzie 3:1 (1:0)
SKŁAD: Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Uryga, Piotr Brożek - Dudka, Chrapek - Sarki, Stilić, Garguła - Paweł Brożek.
ZMIANY: Szewczyk, Burdenski, Klarić
STRZELCY: Brożek Paweł x2
Fifiorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fifiorek
Znajdź inne posty napisane przez Fifiorek