Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie, 12 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
Od: 10.2013
Offline
#
11
12.04.2014, 12:26
Błagam trzeba to wygrać bo jak nie to spadany na 7 miejsce ! bo ta zawisza i górnik mają lepszy bilans bramkowy
darean
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darean
Znajdź inne posty napisane przez darean