Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 12.04.2014, 10:12
Jak ktoś chce zaszaleć u buka, to niech walnie dokładny wynik 0-1 dla Podbeskidzia. Piłkarze bardzo przykładają się do bojkotu, kasy na europuchary nie ma, po uj się męczyć i dostać wpedol od kozojebców ze stepów, takie rezultaty padały w ostatnich spotkaniach. Podbeskidzie gra o życie, my już nie gramy o nic. Cel minimum został osiągnięty, a w tej grupie kopaczy nikt (oprócz Głowy) nie ma ambicji na coś więcej.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując