|
Tak jak w przypadku Widzewa i Zagłębia można było oczekiwać w.......u,tak tutaj wszystko się może zdarzyć.
Kolejną porażkę u siebie już będzie ciezko wytłumaczyc. Górale wyjdą na nas agresywnie i pewnie szybko wybiją piłkę z głowy.
Kopanina straszna i koniec końców pewnie 0:0 albo 1:1.
|