Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 12.04.2014, 10:07
Tak jak w przypadku Widzewa i Zagłębia można było oczekiwać w.......u,tak tutaj wszystko się może zdarzyć.
Kolejną porażkę u siebie już będzie ciezko wytłumaczyc. Górale wyjdą na nas agresywnie i pewnie szybko wybiją piłkę z głowy.
Kopanina straszna i koniec końców pewnie 0:0 albo 1:1.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując