Sklad:
Miśkiewicz - Burliga, Głowa, Uryga, Brożek - Dudka, Chrapek - Sarki, Stilić, Garguła - Brożek.
W tym kontuzjowany Brożek i Chrapek. Do tego Uryga, który nie ma prawa grać w zespole liczącym się w walce o puchary.
Cytat:
|
Na rezerwie: Rezerwowi? Zawodnicy z trzeciej ligi: Bartosz, Żemło, Lech, Szewczyk, Klarić
|
No i do tego kontuzjowani, którzy od dawna nie grają.
Całość wygląda dosyć ponuro. Absolutnie nie mamy kadry aby walczyć o puchary i nie zdziwię się jak przegramy z Podbeskidziem. No, ale wiara czyni cuda.