Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie, 12 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
24
11.04.2014, 20:41
Rzut oka w tabele wskazuje, że wyciągniemy remis. Po heroicznej walce
W sumie w tym meczu nieważny jest wynik, ważne żeby po nim zająć czwarte miejsce w tabeli.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant