luke1906 napisał(a):

|
Otóż to. Gdyby u nas w ataku popierdalali taki Bergkamp i Henry to też byśmy mieli kolejkę po karnety na lata.
|
Czyli (słuszna zresztą) konkluzja - Wiśle na trybunach nie brakuje aktualnie obrażonych kibiców tylko przede wszystkim na murawie potrafiących grać na wysokim poziomie piłkarzy.