Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4760
Stary 11.04.2014, 15:11
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Otóż to. Gdyby u nas w ataku popierdalali taki Bergkamp i Henry to też byśmy mieli kolejkę po karnety na lata.
Czyli (słuszna zresztą) konkluzja - Wiśle na trybunach nie brakuje aktualnie obrażonych kibiców tylko przede wszystkim na murawie potrafiących grać na wysokim poziomie piłkarzy.
Odpowiedz cytując