|
wczoraj 10.04. telewizje głównego ścieku dały popis, jednym chórem wspólnie z" nocna zmianą" darły łacha z pis , bez znaczenia czy z Macierewicza, czy z Kaczyńskiego zawsze był wspólny mianownik,cokolwiek robicie jest złe , niedobre, fatalne , komentatorzy cały wieczór dobrani wzorcowo , padłem jak w wsi 24 komentatorem był miecugow (sic!), nie poszło olejnikowej , zaprosiła Bielana i Kurskiego myśląc że będą ujadać na PIS , niestety bużka i nóżka z bucikiem prowadzacej dygotała ze złości ponieważ w/w wymienieni nie wpisali się w retorykę pani kapral , poza tym kłamią dalej w sprawach dawno zdementowanyvh , wyjaśnionych , ale cóż w takim kraju żyjemy...
|