Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4753
Stary 11.04.2014, 11:32
BW.WISŁA napisał(a):Wyświetl post
Nie, no łysy już sam przechodzi sam siebie .
ja wiem, że wszystko wina Bednarza i Tuska, ale powyższy wywiad nie jest z JB
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując