Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie, 12 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
24
11.04.2014, 10:56
Grzegorz Wojtowicz @WojtowiczG
"Skład Wisły an PB-B: Miśkiewicz - Burliga, Głowa, Uryga, Pio. Brożek - Dudka, Chrapek - Sarki, Stilić, Garguła - Pa. Brożek."
A
T
A
K
panowie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panowie
Znajdź inne posty napisane przez panowie