Mario Nh napisał(a):

Jakiego internetowego buka polecacie mi w tym momencie? Nie gram wysokimi stawkami.
Swojego czasu miałem konto na bwin, ale irytował mnie niezbyt przejrzysty układ, stosunkowo niskie kursy oraz wysoka(?) kwota którą pobierano przy wypłacie pieniędzy (10 zł).
|
wiślakcb napisał(a):

Jeśli kolega gra niskimi kwotami i przeszkadza mu kwota 10 zł przy wypłacie , to bardziej proponowałbym betsafe. W bet365 wypłata jest możliwa ( o ile się nie mylę ) na konto bankowe bez prowizji skrilla jedynie od 200zł.