Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11234
Stary 10.04.2014, 23:53
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jakiego internetowego buka polecacie mi w tym momencie? Nie gram wysokimi stawkami.
Swojego czasu miałem konto na bwin, ale irytował mnie niezbyt przejrzysty układ, stosunkowo niskie kursy oraz wysoka(?) kwota którą pobierano przy wypłacie pieniędzy (10 zł).
wiślakcb napisał(a):Wyświetl post
Bet365 najlepszy


Jeśli kolega gra niskimi kwotami i przeszkadza mu kwota 10 zł przy wypłacie , to bardziej proponowałbym betsafe. W bet365 wypłata jest możliwa ( o ile się nie mylę ) na konto bankowe bez prowizji skrilla jedynie od 200zł.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując