Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4837
Stary 10.04.2014, 16:27
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Dlatego ten jak i inne podobne tematy powinny być zamknięte.
Ten temat jest na tym forum prawie cztery lata.
Nikt go nie zamknął i nie zamierza tego robić.
Widocznie jest potrzebny.

Jesli nie masz w nim niczego więcej do powiedzenia poza koniecznością cenzury to najlepiej tu nie zaglądaj.
Przypominam, że jest punkt w Regulaminie, ktory zakazuje wpisów typu "po co ten temat?"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując