Szpen napisał(a):

|
Dlatego ten jak i inne podobne tematy powinny być zamknięte.
|
Ten temat jest na tym forum prawie cztery lata.
Nikt go nie zamknął i nie zamierza tego robić.
Widocznie jest potrzebny.
Jesli nie masz w nim niczego więcej do powiedzenia poza koniecznością cenzury to najlepiej tu nie zaglądaj.
Przypominam, że jest punkt w Regulaminie, ktory zakazuje wpisów typu "po co ten temat?"