|
Niestety, najwięcej złego robią media. Ludzie generalnie i w większości nie mają czasu za bardzo zajmować się pewnymi rzeczami, które ich nie dotyczą. Przychodzą z pracy, włączają takiego Kraśkę czy Kolende Zalewską i chłoną.
A że w tv pracują ludzie nie z pierwszej łapanki, potrafią tak pokierować danym reportażem, że wyjdzie na nich- nawet jak informacja na pierwszy rzut oka wydawała się przegrana- innymi słowy- kierują się manipulacją.
Też wielokrotnie starałem się tych "plujących" i szydząych przetestować, co wiedzą na temat tej katastrofy i w 90% nie wiedzą praktycznie nic, ale szydzą z Macierewicza od oszołomów.Dlaczego?, Bo tak jest trendi.
Ja nie wiem co się stało pod Smoleńskiem, ale uważam, że ingerencja osób trzecich- w tym służb specjalnym jest prawdopodobna.
A to, jak śledztwo zostało przeprowadzone obraża ludzką inteligencje.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 10.04.2014 o godz. 13:03.
|