Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.04.2014, 10:29
Wątpię by nasi piłkarze grali z większym zaangażowaniem niż w Łodzi.
Górale łatwo skóry nie sprzedadzą.
Jeśli Wisła pierwsza strzeli bramkę to wygra, jeśli straci, to goście wyjadą z minimum jednym punktem.
Odpowiedz cytując