|
ano właśnie... jak patrzę na stronke nc+ to te dodatkowe pakiety sa po 15 zł, więc razem 45 zł powinno dojść i wynosić najwyżej 134 zł.
Trzasnąłem słuchawką.
Teraz czekam na reakcje po wypowiedzeniu.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|