Może sprzedał w końcu te bilety na Euro co miał dostać od Laty
Żart

Oczywiście szacunek się należy bezwzględny. Nie ma to jak podarki od innych sportowców lansujących się w mediach na darczyńców - spocone spodenki, krawat, koszulka. Gdzie z tym do Kuby!