Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4749
Stary 09.04.2014, 21:11
tak strasznie rozliczacie Miśka w takim razie czemu nie rozliczycie Basałaja z jego transferów, który doprowadziły klub na skraj bankructwa czy też Bednarza, który zafundował nam( z klubowej kasy) amatora na obronę i najlepszego napastnika...

Póki co to Misiek "zaprosił" do wspierania TSu sporo osób, które pewnie nigdy z dobrego serca i woli by tego nie zrobiły...
Odpowiedz cytując