|
tak strasznie rozliczacie Miśka w takim razie czemu nie rozliczycie Basałaja z jego transferów, który doprowadziły klub na skraj bankructwa czy też Bednarza, który zafundował nam( z klubowej kasy) amatora na obronę i najlepszego napastnika...
Póki co to Misiek "zaprosił" do wspierania TSu sporo osób, które pewnie nigdy z dobrego serca i woli by tego nie zrobiły...
|