|
Po prostu emocje w tej marnej lidze sie skonczyly, MP dla warszawskiej druzyny, a o LE pewnie powalcza i sprobuja sie nie skompromitowac w eliminacjach Amica i Pogon , jedynie co do spadkowiczow moze byc ciekawie tzn kto do Widzewa dolaczy zebys spasc z ligi
|