Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 09.04.2014, 17:55
Po prostu emocje w tej marnej lidze sie skonczyly, MP dla warszawskiej druzyny, a o LE pewnie powalcza i sprobuja sie nie skompromitowac w eliminacjach Amica i Pogon , jedynie co do spadkowiczow moze byc ciekawie tzn kto do Widzewa dolaczy zebys spasc z ligi
Odpowiedz cytując