Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4748
Stary 09.04.2014, 17:02
..." ...Zeby zyc trzeba mi DYMU RAC, tego DOPINGU, glosu z TYSIECY gardel na stadionie ... "... chcial by w czasie pogrzebu bylo jak na stadionie .... - https://www.youtube.com/watch?v=Ix_Hkh-1lvs .... szkoda ze sa jeszcze ludziska ktorzy wola siedziec wygodnie dupskiem na fotelu, w atmosferze Majowki i z dylematem czy dodac do kielbasy keczup czy musztarde ...wstyd mi za ludzi ktorzy chca zrobic ze stadionu teatr, majoweczke albo inna oaze , szkoda wogole polemizowac
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 09.04.2014 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując