..." ...Zeby zyc trzeba mi DYMU RAC, tego DOPINGU, glosu z TYSIECY gardel na stadionie ... "... chcial by w czasie pogrzebu bylo jak na stadionie .... -
https://www.youtube.com/watch?v=Ix_Hkh-1lvs .... szkoda ze sa jeszcze ludziska ktorzy wola siedziec wygodnie dupskiem na fotelu, w atmosferze Majowki i z dylematem czy dodac do kielbasy keczup czy musztarde ...wstyd mi za ludzi ktorzy chca zrobic ze stadionu teatr, majoweczke albo inna oaze , szkoda wogole polemizowac