Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4743
Stary 09.04.2014, 15:34
prokurator napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie taki gościu nie powinien mieć nic wspólnego z Wisłą. NIC. Zero.
NIech sobie żyje ,robi co chce. Byle daleko od R22
Jeśli Wisła wchodzi z nim w układy to jest to plama na wizerunku Klubu ,nie Miśka. Bez względu na motywacje.

Myślę ze absencja tamtej Wisły w pucharach to bardzo spokojnie licząc milion strat. Oprócz wstydu.
No chyba ze to zrefundował ,ale nic mi o tym nie wiadomo.

Wiem ,wiem ,na pewno jeszcze dużo dobrego dla Klubu zrobi. NIech jeszcze otworzy sklep z maczetami ,już widzę te kolejki... będę się czuł bezpieczniejszy.

Racja ,Kristos ,miejsce w muzeum zaklepane.
Więc to także jego wina, że przez te wszystkie lata nie osiągnęliśmy nic w europie? Wszystkie blamaże to jego wina, a myślałem, że wina Tuska...
Odpowiedz cytując