Wyświetl pojedynczy post
prokurator
Junior Member
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4742
Stary 09.04.2014, 15:25
Jak dla mnie taki gościu nie powinien mieć nic wspólnego z Wisłą. NIC. Zero.
NIech sobie żyje ,robi co chce. Byle daleko od R22
Jeśli Wisła wchodzi z nim w układy to jest to plama na wizerunku Klubu ,nie Miśka. Bez względu na motywacje.

Myślę ze absencja tamtej Wisły w pucharach to bardzo spokojnie licząc milion strat. Oprócz wstydu.
No chyba ze to zrefundował ,ale nic mi o tym nie wiadomo.

Wiem ,wiem ,na pewno jeszcze dużo dobrego dla Klubu zrobi. NIech jeszcze otworzy sklep z maczetami ,już widzę te kolejki... będę się czuł bezpieczniejszy.

Racja ,Kristos ,miejsce w muzeum zaklepane.
Ostatnio edytowane przez prokurator : 09.04.2014 o godz. 15:28.
Odpowiedz cytując