Dowcipem dziesięciolecia jest obarczanie o wszystko Miśka. Wynajmuje legalnie sale, płaci? Więc co wy jeszcze chcecie? Przeceiż wychwalacie policje, prokuraturę i sądy, więc powinniście też wychwalać proces resocjalizacji, któy przeceiż powinien działać.
Cytat:
|
Dowiaduję się ze Zgody nie życzą sobie pozdrawiania na meczu. Spoko . Przeżyjemy to jakoś... Wisły zgodą była Jaga ale decyzyjni ... podjęli decyzję.
|
Zgoda była także z Legią, ŁKS'em, Zawiszą, Widzewem czy Ruchem i nie przeszkadza Ci, że tych zgód już nie ma?
Cytat:
Głoszone tu są też tezy że Trenujący Sporty Walki ratują resztę i chronią na dzielnicy i ulicy przed bandziorką z tamtej strony. Kolesie z którymi pracuję są bardzo "aktywni" po obu stronach barykady. Demonizujecie i szerzycie demagogie dla Was wygodną. . Chronicie sami siebie ,. Normalni ludzie dają sobie radę. Znajduje ten kto szuka.
|
Szkoda, że nie było takiego optymizmy jak Ruch gonił przypadkowych ludzi po błoniach, a jedynie lament i płacz.
Cytat:
|
Jednym z powodów obecnego konfliktu jest nieszczęsna złotówka i pustawe puszki. Nawet przytaczano żale że na przykłądowej Łazienkowskiej to spokojnie zbierają tyle i tyle a u nas nie. Panowie radykalizujecie się. Coraz to więcej jest "antydopingu ,nienawiści i wulgarności ". Jak po tamtej stronie Błoń. Ludzi to irytuje. Mało kto chce to firmować czy wspierać. Wy się z tym nie liczycie. "Doijrzali kibice" z poza C absolutnie się z tym nie identyfikują. Więc do puszek nie wrzucają. Tak to z grubsza wygląda. Choć to cześć prawdy.
|
Szkoda, że na derbach i na meczu z Legią cały stadion najgłośniej włączał się do dopingu, gdy trzeba było pocisnąć rywalom.
PS:
Na meczu z Zawiszą kiboli z C nie było, a jakoś liczba przekleństw mniejsza nie była
Cytat:
|
Odnośnie tego NASZEGO fantastycznego forum. Kiedyś ,nie tak znów dawno moderatorzy dbali o poziom kultury w rozmowie. Banowali oszołomstwo i chamstwo. Co mamy dziś ? Oponenci są wyśmiewani i atakowani. Dziś niestety FraMat ( pozdrawiam) robi za Don Kichota.
|
FraMat niestety się ośmiesza, nic więcej nie robi, taka forumowa wersja Bednarza.
A tutaj jeszcze hit z wislaportal:
Cytat:
Uwaga
Na C będzie tak jak ostatnio młyny. Prosimy wszystkich o kupowanie biletów najbliżej środka i ubranie sie na czerwono. Mamy 1 megafon wiec będziemy z C intonowac doping. Prosimy caly stadion o wsparcie
|
