Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4740
Stary 09.04.2014, 14:50
prokurator napisał(a):Wyświetl post
Witam


Okazuje się że Misiek-nożownik robi za bohatera i Wiślackiego patriotę ,bo ratuje TS przed upadkiem. Dowcip dziesięciolecia.. ale ok ,rozumiem że wyrównał Wiśle ogromne straty wizerunkowe i finansowe jakie poniosła nie uczestnicząc w pucharach. Znany filantrop i w ogóle to odbudowuje wizerunek powodzenia . ( wśród miśków) Mniejsza z tym.
Dowcipem dziesięciolecia jest obarczanie o wszystko Miśka. Wynajmuje legalnie sale, płaci? Więc co wy jeszcze chcecie? Przeceiż wychwalacie policje, prokuraturę i sądy, więc powinniście też wychwalać proces resocjalizacji, któy przeceiż powinien działać.

Cytat:
Dowiaduję się ze Zgody nie życzą sobie pozdrawiania na meczu. Spoko . Przeżyjemy to jakoś... Wisły zgodą była Jaga ale decyzyjni ... podjęli decyzję.
Zgoda była także z Legią, ŁKS'em, Zawiszą, Widzewem czy Ruchem i nie przeszkadza Ci, że tych zgód już nie ma?



Cytat:
Głoszone tu są też tezy że Trenujący Sporty Walki ratują resztę i chronią na dzielnicy i ulicy przed bandziorką z tamtej strony. Kolesie z którymi pracuję są bardzo "aktywni" po obu stronach barykady. Demonizujecie i szerzycie demagogie dla Was wygodną. . Chronicie sami siebie ,. Normalni ludzie dają sobie radę. Znajduje ten kto szuka.
Szkoda, że nie było takiego optymizmy jak Ruch gonił przypadkowych ludzi po błoniach, a jedynie lament i płacz.

Cytat:
Jednym z powodów obecnego konfliktu jest nieszczęsna złotówka i pustawe puszki. Nawet przytaczano żale że na przykłądowej Łazienkowskiej to spokojnie zbierają tyle i tyle a u nas nie. Panowie radykalizujecie się. Coraz to więcej jest "antydopingu ,nienawiści i wulgarności ". Jak po tamtej stronie Błoń. Ludzi to irytuje. Mało kto chce to firmować czy wspierać. Wy się z tym nie liczycie. "Doijrzali kibice" z poza C absolutnie się z tym nie identyfikują. Więc do puszek nie wrzucają. Tak to z grubsza wygląda. Choć to cześć prawdy.
Szkoda, że na derbach i na meczu z Legią cały stadion najgłośniej włączał się do dopingu, gdy trzeba było pocisnąć rywalom.

PS: Na meczu z Zawiszą kiboli z C nie było, a jakoś liczba przekleństw mniejsza nie była


Cytat:
Odnośnie tego NASZEGO fantastycznego forum. Kiedyś ,nie tak znów dawno moderatorzy dbali o poziom kultury w rozmowie. Banowali oszołomstwo i chamstwo. Co mamy dziś ? Oponenci są wyśmiewani i atakowani. Dziś niestety FraMat ( pozdrawiam) robi za Don Kichota.
FraMat niestety się ośmiesza, nic więcej nie robi, taka forumowa wersja Bednarza.

A tutaj jeszcze hit z wislaportal:

Cytat:
Uwaga
Na C będzie tak jak ostatnio młyny. Prosimy wszystkich o kupowanie biletów najbliżej środka i ubranie sie na czerwono. Mamy 1 megafon wiec będziemy z C intonowac doping. Prosimy caly stadion o wsparcie
Odpowiedz cytując