To długo już siedzisz ,bo kiedy by kto nie napisał ,przeważnie Ty odpowiadasz. Ale ok ,nie kłócimy się
Zgadza się ,jest grupa młodych ludzi z ulicy z takim właśnie " wykształceniem" , przeważnie z firm podwykonawczych.
Zdziwiło mnie to deko ale nie moja to sprawa. Awans żaden służbowy im raczej nie grozi. Ale ciężko pracują bo pieniądz nie śmierdzi.Szanuję to.