Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4735
Stary 09.04.2014, 13:30
prokurator napisał(a):Wyświetl post
niestety ,poszedłbym ale zapieprzam cały weekend

więc jednorazowo przyłączam się do bojkotu
Z tego co można wyczytać, to samo życie daje Ci juz nieźle popalić więc nie widzę sensu się dalej kłócić.

Tylko o tą drukarnie jeszcze. Fajnie, że są nie duze wymagania i mozna dostać pracę już po gimnazjum, jednak własnie sobie przypomniałem że moja edukacja była ciut dłuższa.

Dlatego jeszcze popierdzę w krzesło i rozglądnę się za czymś bardziej elastycznym z weekendami wolnymi od pracy.
Odpowiedz cytując