Wyświetl pojedynczy post
SharksiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4731
Stary 09.04.2014, 12:17
[QUOTE]
prokurator napisał(a):Wyświetl post

Okazuje się że Misiek-nożownik robi za bohatera i Wiślackiego patriotę ,bo ratuje TS przed upadkiem. Dowcip dziesięciolecia.. ale ok ,rozumiem że wyrównał Wiśle ogromne straty wizerunkowe i finansowe jakie poniosła nie uczestnicząc w pucharach. Znany filantrop i w ogóle to odbudowuje wizerunek powodzenia . ( wśród miśków) Mniejsza z tym.
Jakie to ogromne straty masz na myśli?
O jakim wizerunku bredzisz?
Jeśli przez 15 lat nic nie osiągnęliśmy w pucharach to dlaczego wtedy mialo sie udac?

Cytat:
Dowiaduję się ze Zgody nie życzą sobie pozdrawiania na meczu. Spoko . Przeżyjemy to jakoś... Wisły zgodą była Jaga ale decyzyjni ... podjęli decyzję.
A za kim tak z Jagi tesknisz? Możesz wymienić kilku twoich przyjaciół i przy okazji ich pozdrowić?

Cytat:
Okazuje się że według zasłużonych "senior memberów " jest kategoria bycia Wiślakiem. Jedni są bardziej inni są mniej(oczywiście według miary tych bardziej). Dla mnie Wislakiem się jest i tyle. Każdy kibicuje i działa jak chce umie i potrafi. Natomiast każdy ma obowiązek szanować innych a nie obrazać czy wyszydzać odmienne zdanie.
Nieprawda.
Wiślakiem nie jest sie i tyle. Na szacunek drugiego Wiślaka trzeba sobie zasłużyć.
Historia znała wielu takich pozorantów...

Cytat:
Głoszone tu są też tezy że Trenujący Sporty Walki ratują resztę i chronią na dzielnicy i ulicy przed bandziorką z tamtej strony. Kolesie z którymi pracuję są bardzo "aktywni" po obu stronach barykady. Demonizujecie i szerzycie demagogie dla Was wygodną. . Chronicie sami siebie ,. Normalni ludzie dają sobie radę. Znajduje ten kto szuka.
Daj namiary na ten twój "Zakład Pracy Chronionej"


Cytat:
]Jednym z powodów obecnego konfliktu jest nieszczęsna złotówka i pustawe puszki. Nawet przytaczano żale że na przykłądowej Łazienkowskiej to spokojnie zbierają tyle i tyle a u nas nie. Panowie radykalizujecie się. Coraz to więcej jest "antydopingu ,nienawiści i wulgarności ". Jak po tamtej stronie Błoń. Ludzi to irytuje. Mało kto chce to firmować czy wspierać. Wy się z tym nie liczycie. "Doijrzali kibice" z poza C absolutnie się z tym nie identyfikują. Więc do puszek nie wrzucają. Tak to z grubsza wygląda. Choć to cześć prawdy.
Dlaczego mamy się liczyc z twoim zdaniem jeśli z nami się nie identyfikujesz? Nie dajesz na oprawy czyli rozumiem że masz to w dupie, a jesli masz to w dupie to dlaczego się użalasz ?


Cytat:
Jako że temat jest o aktualnych pracownikach itd. to wspomnę o naszym uczesanym prezesie.
Co on tam chciał i skąd przylazł ,nieistotne. Na prawdę nie przejął Wisły jak ruskie Krym. Został zatrudniony. Pewnie nawet ma jakieś obowiązki. Smieszno i straszno czytać o tym że doprowadza i to zapewne celowo Wisełkę na granice bankrutacji .
Ty sobie nawet niewyobrazasz jak obsurdalnie i komicznie dopiero brzmią takie zarzuty w stronę kibiców z trybuny C.

Cytat:
Z małą złośliwością muszę też przypomnieć różnym ( zapewne sympatycznym ogarniętym i zorientowanym) że Wisła istniała duużo wcześniej zanim oni byli w stanie dosięgnąć do klawiatury kompa czy też unieść maczetę. A dola i pozycja byłą bardzo różna ,podobnie jak i Polski. Jakoś przeżyliśmy.
Widzę że niestety sytuacja na linii klub - oponenci nie ewoluuje ,wszyscy się okopali i wszyscy tracimy .
Jedyne co się dzieje to rozkładanie na literki i sylaby wszystkiego co Łysy wyszczeka. Rzeczywiście bardzo twórcze i
Jacy my?
A ja ze szczerością muszę ci powiedzieć, że jeszcze nie tak dawno takich jak ty na trybunach nie było. Więc nie podpinaj się pod czasy o których , co widac z tych bzdur które wypisujesz, nie masz zielonego pojęcia.
To że obecnie zjesz kiełbachę zawdzięczasz dwóm faktom.
- Ruchowi kibicowskiemu na Wiśle
- Cupiałowi.

Cytat:
Odnośnie tego NASZEGO fantastycznego forum. Kiedyś ,nie tak znów dawno moderatorzy dbali o poziom kultury w rozmowie. Banowali oszołomstwo i chamstwo. Co mamy dziś ? Oponenci są wyśmiewani i atakowani. Dziś niestety FraMat ( pozdrawiam) robi za Don Kichota.
Współczuję.
Nikt nie każe Framatowi robić za Don Kichota. Przecież równie dobrze może być Batmanem lub Supermenem.

Jeśli piszesz jak oszołom to pewnie jesteś oszołomem.Mogłeś się nazwać namilion sposobów, toś ty "prokurator" wymyślił...Ty się głupio jeszcze dziwisz?
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 09.04.2014 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując