Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4727
Stary 09.04.2014, 11:29
^^ No sorry ale jak się czyta wypociny z wyzwiskami od kiełbasiarzy etc. To taki jest efekt, a tu akurat nie ma nic obraźliwego.

Najbardziej śmieszą mnie wpisy Sharksika, który już udowodnił że pojęcia i budżetowaniu i zarządzaniu finansami pojęcia zielonego nie ma. Według niego pieniądze można wydrukować albo Cupiał powinien sprzedać dom i dać z tego kasę na Wisłę. Bednarz wymyślił zakazy stadionowe a wojewoda po akcji na derbach nie chciał zamknąć całego stadionu tylko wymyślił to Bednarz. Ciekawe...

Po co Cupiał ma inwestować? by znów jakiś dzielny fanatyk z miłości do klubu rzucił w zawodnika przeciwnika nożem albo racą? Później ten bohater jest przez połowę kibiców wielbiony i myślą że robią klubowi dobrze. Noż k**ą m*ć.
Odpowiedz cytując