Cytat:
|
Dla mnie Wislakiem się jest i tyle. Każdy kibicuje i działa jak chce umie i potrafi. Natomiast każdy ma obowiązek szanować innych a nie obrazać czy wyszydzać odmienne zdanie.
|
Puste słowa
Cytat:
|
Okazuje się że Misiek-nożownik robi za bohatera i Wiślackiego patriotę ,bo ratuje TS przed upadkiem. Dowcip dziesięciolecia.. ale ok ,rozumiem że wyrównał Wiśle ogromne straty wizerunkowe i finansowe jakie poniosła nie uczestnicząc w pucharach. Znany filantrop i w ogóle to odbudowuje wizerunek
|
Cytat:
|
Głoszone tu są też tezy że Trenujący Sporty Walki ratują resztę i chronią na dzielnicy i ulicy przed bandziorką z tamtej strony. Kolesie z którymi pracuję są bardzo "aktywni" po obu stronach barykady. Demonizujecie i szerzycie demagogie dla Was wygodną. . Chronicie sami siebie ,. Normalni ludzie dają sobie radę.
|
Cytat:
|
Z małą złośliwością muszę też przypomnieć różnym ( zapewne sympatycznym ogarniętym i zorientowanym) że Wisłą istniała duużo wcześniej zanim oni byli w stanie dosięgnąć do klawiatury kompa czy też unieść maczetę.
|
Tak właśnie szanujesz Braci, ich odmienne zdanie i z nich nie szydzisz

drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.