Wyświetl pojedynczy post
Kroq
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: OLKUSZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 09.04.2014, 11:07
Tylko jedno mi tu nie pasuje – skoro jesteśmy nasyceni agenturą rosyjską to dlaczego tak z tą Rosją wojujemy i to tak szerokim frontem? Czy aby to nasycenie agenturą nie pochodziła bardziej z zachodu niż wschodu ? Bo wtedy „zrozumiałe" byłoby rzucanie Polski na pierwszy front i w ogóle postawa Polski wobec Ukrainy.
Odpowiedz cytując