|
Tylko jedno mi tu nie pasuje – skoro jesteśmy nasyceni agenturą rosyjską to dlaczego tak z tą Rosją wojujemy i to tak szerokim frontem? Czy aby to nasycenie agenturą nie pochodziła bardziej z zachodu niż wschodu ? Bo wtedy „zrozumiałe" byłoby rzucanie Polski na pierwszy front i w ogóle postawa Polski wobec Ukrainy.
|