Temat
:
[30 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie, 12 kwietnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pawkas1992
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
10
09.04.2014, 08:47
dać szanse zagrać od pierwszej minuty Bieszczadowi,Klariciowi!!!,Bartoszowi,Szewczykowi przecież my i tak o nic już nie gramy.
pawkas1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawkas1992
Znajdź inne posty napisane przez pawkas1992