Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4721
Stary 09.04.2014, 06:25
CMSNero napisał(a):Wyświetl post

Pewnie i tak nie wiecie o czym pisze ... w ogole ta dyskusja z Lukaszem czy Rafkurem nie ma najmniejszego sensu - sa to typowe noby kibicowskie , smiem nawet stwierdzic ze nigdy nie byli na R22
Jestem przekonany, że na R22 byłem więcej razy niż Ty. No ale na każdego oponenta są zazwyczaj trzy argumenty : "nie byłeś na R22". "kiełbasa", "ile razy byłeś na wyjeździe". To tak jakbym ja pisał, że każdy mający odmienne zdanie na temat pewnych rzeczy to bandyta, diler i ch wie kto jeszcze - szkoda czasu.
Odpowiedz cytując