CMSNero napisał(a):

Pewnie i tak nie wiecie o czym pisze ... w ogole ta dyskusja z Lukaszem czy Rafkurem nie ma najmniejszego sensu - sa to typowe noby kibicowskie , smiem nawet stwierdzic ze nigdy nie byli na R22
|
Jestem przekonany, że na R22 byłem więcej razy niż Ty. No ale na każdego oponenta są zazwyczaj trzy argumenty : "nie byłeś na R22". "kiełbasa", "ile razy byłeś na wyjeździe". To tak jakbym ja pisał, że każdy mający odmienne zdanie na temat pewnych rzeczy to bandyta, diler i ch wie kto jeszcze - szkoda czasu.