Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4719
Stary 09.04.2014, 00:20
Z tego co wyczytalem w poscie Lukasza to kibicow Slaska trafila ekipa Spartaka , przypadkowo wczasowali sie w Hiszpanii , w koncu tam sobie poradzono ... aha i potem Czechow tez trafil Spartak , jak im samoloty odwolali to kolejne tygodnie musieli siedziec w tej slonecznej wyplewionej z hoosow Hiszpanii...

Pewnie i tak nie wiecie o czym pisze ... w ogole ta dyskusja z Lukaszem czy Rafkurem nie ma najmniejszego sensu - sa to typowe noby kibicowskie , smiem nawet stwierdzic ze nigdy nie byli na R22
Odpowiedz cytując