Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.04.2014, 19:03
Najciekawsze dla mnie to ile widzów będzie na meczu. Stawiam że 3,5 tysiąca.
W kwestii wyniku - niech sobie Smuda i kopacze robią co chcą... jak potem nie dostaną kasy bo nie będzie z czego zapłacić (bo mało łosi zapłaci i przyjdzie oglądać kiepskie udawanie) to może oprzytomnieją.
Odpowiedz cytując